Dijital Pazarlama Eğitimleri

SEO eğitimi online ve video eğitim serisi olarak SEO Uzmanı Batuhan Durmaz tarafından oluşturulmuş, deneyim, tecrübeler ve güncel kriterleri içerisinde barındıran ileri seviye bir eğitimdir. 

 

Dijital Pazarlama eğitimleri vermek ve bilgilerimi paylaşmak adına oluşturduğum eğitim serileri listesi;

 1. Google Data Studio Eğitimi
 2. Google Search Console Eğitimi
 3. Web Veri Kazıma Serisi
 4. Google Analytics 4 Eğitimi
 5. Google Tag Manager Eğitimi
 6. Zapier Eğitimi
 7. Screaming Frog Eğitimi

Tüm eğitim serileri için güncel videolar gelmeye devam etmektedir. Her hafta düzenli olarak eğitim içerikleri yüklenmekte ve sizler ile paylaşılmaktadır.

Google Analytics 4 Eğitimi

Google Analytics 4 yeni Analytics olarak da bilinmektedir. Universal analytics 2023 yılında kullanıma kapanacağı için artık Google Analytics 4 kullanımını tam anlamı ile bilmemiz gerekmektedir. Bu eğitim serimizde de sıfırdan ileri seviyeye Google analytics  öğrenmeye çalışacağız. Hemen sizler de eğitimimize katılın.

Video sayısı; +16 (Artmaya devam edecektir.)
Toplam video süresi; +150 dakika (Artmaya devam edecektir.)
Video listesi; Google Analytics Eğitimi

Google analytics 4 hakkında blog yazımız; https://www.batuhandurmaz.com/google-analytics-4-0/

Google Data Studio Eğitimi

Google data studio eğitim serimizde, data studio kullanımına dait temel bilgileri paylaştık. Bu bilgiler sayesinde sıfırdan rapor oluşturmak, SEO projeleri hakkında verileri raporlara eklemek ve paylaşmak, Google search console ve analytics entegrasyonu ile veri eklemek gibi değerli bilgileri video serisi şeklinde takip edebileceksiniz.

 • Video sayısı; +11 video (Artmaya devam etmektedir.)
 • Toplam video süresi; 100 dakika. (Artmaya devam etmektedir.)
 • Videolara ulaşmak için; Google Data Studio eğitim serisi

Google Search Console Eğitimi

Google search console SEO çalışmaları adına hayati öneme sahip bir araçtır. Bu nedenle SEO eğitimleri arasında olmazsa olmaz bir yeri bulunur. Google console eğitim serimizde, sıfırdan başlayarak Google search console kurulumu, panelin tanıtılması, özelliklerin tanımları ve kullanım detaylarına dair bilgiler paylaşılmıştır. SEO uzmanı Batuhan Durmaz tarafından paylaşılan bilgiler sayesinde google search console kullanımına dair önemli bilgiler edinmek mümkündür.

Google search console hakkında blog yazımız; https://www.batuhandurmaz.com/google-search-console-nedir/

Veri Kazıma Eğitimi

Veri kazıma eğitimimizde web sitelerinde yer alan verilerin Google e-tablolar ve bazı formüller kullanılarak nasıl elde edileceğini anlattık. Özellikle XPATH ve IMPORTXML yapısını kullanarak web sitelerinde yer alan ve SEO açısından önem arz eden verileri çekme yollarını uygulamalı bir şekilde videolarımızda bulabilirsiniz. IMPORTXML haricinde, XPATH yazımı ve IMPORTHTML kullanımlarına dair ince detayları veri kazıma eğitim serimizde bulabileceksiniz.

 • Video sayısı; +12 (Artmaya devam edecektir.)
 • Toplam video süresi; +90 dakika (Artmaya devam edecektir.)
 • Video listesi; Veri Kazıma eğitim serisi

Google Tag Manager Eğitimi

SEO çalışmalarımızda kullandığımız en önemli araçlardan bir tanesi olan Google Tag Manager hakkında bir eğitim serisi hazırladım. Bu eğitim serisi ile sıfırdan orta düzeye kadar GTM(Google Tag Manager) kullanımını öğrenebilecek, SEO ve dijital pazarlama çalışmalarımıza bu aracı kullanarak bambaşka boyutlar katabileceğiz.

Zapier Eğitimi

Dijital pazarlama çalışmalarımızda kullandığımız en önemli otomasyon araçlarından bir tanesi olan Zapier hakkında bir eğitim serisi hazırladım. Bu eğitim serisi ile sıfırdan orta düzeye kadar Zapier kullanımını öğrenebilecek, SEO ve dijital pazarlama çalışmalarımıza bu aracı kullanarak bambaşka boyutlar katabileceğiz. Süreçlerimizi daha verimli hale getirebileceğiz. 

 • Video sayısı; +10 (Artmaya devam edecektir.)
 • Toplam video süresi; +90 dakika (Artmaya devam edecektir.)
 • Zapier Eğitim Serisi

Screaming Frog Eğitimi

SEO çalışmalarımızda kullandığımız en önemli teknik denetim araçlarından bir tanesi olan Screaming frog hakkında bir eğitim serisi hazırladım. Bu eğitim serisi ile sıfırdan ileri seviyeye kadar Screaming frog kullanımını öğrenebilecek, SEO ve dijital pazarlama çalışmalarımıza bu aracı kullanarak en ince hatalarımızı bile tespit edebileceğiz. 

 • Video sayısı; +12 (Artmaya devam edecektir.)
 • Toplam video süresi; +120 dakika (Artmaya devam edecektir.)
 • Screaming Frog Eğitimi 

Eğitim İstekleri ve Yardım