Batuhan Durmaz Kişisel Site

BEN KİMİM?

Merhaba,

Ben Batuhan Durmaz.

Doğduğum günden bu güne değin, öğrenmenin ve keşfetmenin açlığını hep içimde hissetmiş biri olarak, yaşam boyu öğrenmenin önemine inanıyor ve bu serüvenin keyfini çıkarıyorum.Keşfetmenin ve Üretmenin bu keyifli macerasında, kendime yer bulabildiğim için şüphesiz ki çok şanslıyım.

Kişisel iletişim becerilerim konusunda kendime güveniyorum. Analiz yapma ve problem çözme yetkinliğim sayesinde, karşılaştığım problemler karşısında hızlı ve nitelikli sonuçlara erişebilirim. Krizi fırsata çevirebilir ve bu fırsatları, emin adımları büyümek için kullanmaktayım.

Eğitim hayatımda, kitap okumanın ve keşfetmenin tadını doyasıya çıkardım. Üniversite öğrenimimi; İstanbul Üniversitesinin kapısından girerek içimdeki büyük heyecandan destek alarak, daima ilerleyerek ve hep daha fazlasına erişerek tamamladım. İstanbul Üniversite Sosyoloji Bölümünden 2017 yılının Haziran ayında mezun oldum. Mezuniyet sevincini tatmadan önce 2016 yılı yaz aylarında Türkiye Halk Bankası A.Ş. Genel Müdürlüğü Eğitim ve Daire Başkanlığını Eğitim Departmanında görev aldım. Mezuniyetimin ardından kişisel gelişimimi geliştirmek adına Marmara Üniversitesinin, Aile Danışmanlığı Sertifika Programına katıldım. Bu sertifika programı sayesinde kendimi kişisel iletişim ve psikoloji alanlarında geliştirdim. Yine aynı yıl içerisinde 6 aylık bir eğitimin ardından sertifika programından daha farklı ve dinamik bir birey olarak mezun oldum.

2019 yılında Jengal Web Yazılım’ın dinamik ve vizyoner ailesine katılarak kariyerime başladım. Jengal Web Yazılım içerisinde SEO departmanında çalışarak, birlikte öğrenmenin ve birlikte büyümenin keyfini çıkarıyorum. Aynı zamanda Online Ödeme Sistemleri alanında da çalışmalarımı aktif olarak sürdürmekteyim. Hem SEO hem de Online Ödeme Sistemleri’nin güncel olarak değişen dinamiklerine ayak uydurmanın ve bu engebeli arazide gelişmenin tatminini her geçen gün daha da fazla hissetmekteyim. Ayrıca Google Adwords üzerine eğitimler alarak kendimi Dijital Pazarlama konusunda da geliştirmekteyim.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)70%
Online Ödeme Sistemleri75%
Googled Adwords70%
Googled Analtytics60%
WordPress80%
 • Tutku

  Çalıştığım sektöre ve çalışmanın kendine tutku ile bağlıyım. Bu tutku başarıya giden yolda en büyük yardımcım!

  svg
  01
 • Azim

  Zorlu yolları, çakıl taşlarını aşarak kumsala ulaşmanın verdiği keyfi tatmak için; Azimle daima ileriye!

  svg
  02
 • Bağlılık

  Çalıştığım ekibin, Ailenin, Projenin içerisinde olmaktan onur duyarım. Başarıya olan bağlılığımdan dolayı her geçen gün kariyerime yeni bir tuğla daha koymaktayım.

  svg
  03
 • 2009-2013

  Cevizli Lisesi

  Lise eğitimimi 2013 yılında Kartal Cevizli Lisesinde tamamladım.

 • 2016-2017

  Halk Bank A.Ş. Genel Müdürlüğü

  Türkiye Halk Bankası Genel Müdürlük-Eğitim Daire Başkanlığında staj görevimi yerine getirdim.

 • 2013-2017

  İstanbul Üniversitesi

  İstanbul Üniversitesi- Sosyoloji bölümünden 2017 yılında 4 yıllık eğitimimin ardından mezun oldum.

 • 2017-2018

  Marmara Üniversitesi

  2018 yılında Maramara Üniversitesi- Aile Danışmanlığı sertifika programından kişisel gelişimimi üst seviyeye çıkararak mezun oldum.

 • 2019-

  Jengal Web Yazılım

  2019 yılından bu yana Jengal Web Yazılım şirketinde SEO Danışmanlığı ve Online Ödeme Sistemleri Yetkilisi olarak görev almaktayım.