SEO Eğitimleri

SEO eğitimleri ile dijital pazarlamanın dinamiklerini, SEO araçlarını ve daha fazlasını Youtube kanalım üzerinden ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

1

DATA STUDİO EĞİTİMİ

Sıfırdan orta seviyeye kadar Google data studio eğitim serisi güncel bir şekilde devam etmektedir.
2

SEARCH CONSOLE EĞİTİMİ

Search consoel dinamiklerini öğrenmek ve SEO çalışmalarına entregre etmek adına uzman eğitimi.
batuhan durmaz youtube kanalı
3

VERİ KAZIMA EĞİTİMİ

Web sitelerinden veriler kazıyarak analiz çalışmalarında kullanmak adına tam size göre bir eğitim!
4

GOOGLE ANALYTICS EĞİTİMİ

Google Analytics 4 kullanımı ve genel bilgileri edinmek için uzman eğitim.
Data Studio Eğitimi

Data Studio Eğitimi

Bu eğitim serisinde, Google data studio nedir?, nasıl kullanılır ve kullanırken nelere dikkat etmek gerekir A'dan Z'ye öğreneceğiz.
Data Studio Eğitimi
Search Console Eğitimi

Search Console Eğitimi

Google Search Console eğitim video serisi ile webmaster aracını temel seviyede kullanmaya başlayın.
Search Console Eğitimi
Google Analytics 4 eğitimi

Google Analytics 4 eğitimi

Google analytics 4 nedir? Nasıl kullanılır? Dönüşümler ve etkileşimler nasıl takip edilir? Hepsi bu eğitim ile sizlerle!
Google Analytics 4 Eğitimi
Veri Kazıma Eğitimi

Veri Kazıma Eğitimi

Farklı teknikler ve ipuçları ile web üzerinden veri kazıma yöntemlerini inceleyecek ve veri toplayadığımız eğitim serimizi kaçırmayın.
Veri Kazıma Eğitimi

SEO Eğitimleri Hakkında

SEO eğitimleri, dijital pazarlama ve arama motoru optimizasyonu çalışmalarında kullanılabilecek yöntemlerin ücretsiz olarak eğitim içeriklerini kapsar. SEO araçlarının tanıtımı ve kullanımı, verilerin analiz edilmesi, web üzerinden veri elde etme yöntemleri ve bu verilerin data studio kullanılarak nasıl görselleştirilebileceğine dair bütünsel eğitim serilerini “Batuhan Durmaz” Youtube kanalı üzerinden bulabileceksiniz.

Tüm profesyonel SEO eğitimlerimiz, SEO öğrenmek isteyen ve yetkinliklerini geliştirmek isteyen herkes için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

SEO uzmanı Batuhan Durmaz tarafından planlaması yapılan ve içerikleri üretilen SEO eğitim serilerinin yeni videoları düzenli periyodlar ile paylaşılmaya devam etmektedir.

SEO Eğitim İçerikleri

SEO eğitimleri vermek ve bilgilerimi paylaşmak adına oluşturduğum eğitim serileri listesi;

Tüm eğitim serileri için güncel videolar gelmeye devam etmektedir. Her hafta düzenli olarak eğitim içerikleri yüklenmekte ve sizler ile paylaşılmaktadır.

Google Data Studio Eğitimi

Google data studio eğitim serimizde, data studio kullanımına dait temel bilgileri paylaştık. Bu bilgiler sayesinde sıfırdan rapor oluşturmak, SEO projeleri hakkında verileri raporlara eklemek ve paylaşmak, Google search console ve analytics entegrasyonu ile veri eklemek gibi değerli bilgileri video serisi şeklinde takip edebileceksiniz.

  • Video sayısı; +11 video (Artmaya devam etmektedir.)
  • Toplam video süresi; 100 dakika. (Artmaya devam etmektedir.)
  • Videolara ulaşmak için; Google Data Studio eğitim serisi
google data studio eğitim serisi

Google Search Console Eğitimi

Google  search console SEO çalışmaları adına hayati öneme sahip bir araçtır. Bu nedenle SEO eğitimleri arasında olmazsa olmaz bir yeri bulunur. Google console eğitim serimizde, sıfırdan başlayarak Google search console kurulumu, panelin tanıtılması, özelliklerin tanımları ve kullanım detaylarına dair bilgiler paylaşılmıştır. SEO uzmanı Batuhan Durmaz tarafından paylaşılan bilgiler sayesinde google search console kullanımına dair önemli bilgiler edinmek mümkündür.

Google search console eğitimi

Veri Kazıma Eğitimi

Veri kazıma eğitimimizde web sitelerinde yer alan verilerin Google e-tablolar ve bazı formüller kullanılarak nasıl elde edileceğini anlattık. Özellikle XPATH ve IMPORTHXML yapısını kullanarak web sitelerinde yer alan ve SEO açısından önem arz eden verileri çekme yollarını uygulamalı bir şekilde videolarımızda bulabilirsiniz. IMPORTXML haricinde, XPATH yazımı ve IMPORTHTML kullanımlarına dair ince detayları veri kazıma eğitim serimizde bulabileceksiniz.

  • Video sayısı; +12 (Artmaya devam edecektir.)
  • Toplam video süresi; +90 dakika (Artmaya devam edecektir.)
  • Video listesi; Veri Kazıma eğitim serisi
Veri kazıma eğitim serisi

Google Analytics 4 Eğitimi

Google Analytics 4 yeni Analytics olarak da bilinmektedir. Universal analytics 2023 yılında kullanıma kapanacağı için artık Google Analytics 4 kullanımını tam anlamı ile bilmemiz gerekmektedir. Bu eğitim serimizde de sıfırdan ileri seviyeye Google analytics 4 öğrenmeye çalışacağız. Hemen sizler de eğitimimize katılın.

Eğitim İstekleri ve Yardım

SEO eğitim serileri konusunda istekleriniz ve yardım talepleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz;