SEO eğitimleri ile dijital pazarlamanın dinamiklerini, SEO araçlarını ve daha fazlasını Youtube kanalım üzerinden ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Data Studio Eğitimi

Data Studio Eğitimi

Bu eğitim serisinde, Google data studio nedir?, nasıl kullanılır ve kullanırken nelere dikkat etmek gerekir A'dan Z'ye öğreneceğiz. Hem de ücretsiz!
Google Data Studio Eğitimi
Search Console Eğitimi

Search Console Eğitimi

Google Search Console kullanımına dair hazırladığım bu video serisini izleyerek, Google webmaster aracını temel seviyede kullanmaya başlayın.
Google Search Console Eğitimi
Veri Kazıma Eğitimi

Veri Kazıma Eğitimi

Farklı teknikler ve ipuçları ile web üzerinden veri kazıma yöntemlerini inceleyecek ve veri toplayacağız güçlendireceğiz.
Veri Kazıma Eğitimi

SEO Eğitimleri Hakkında

SEO eğitimleri, dijital pazarlama ve arama motoru optimizasyonu çalışmalarında kullanılabilecek yöntemlerin ücretsiz olarak eğitim içeriklerini kapsar. SEO araçlarının tanıtımı ve kullanımı, verilerin analiz edilmesi, web üzerinden veri elde etme yöntemleri ve bu verilerin data studio kullanılarak nasıl görselleştirilebileceğine dair bütünsel eğitim serilerini “Batuhan Durmaz” Youtube kanalı üzerinden bulabileceksiniz.

Tüm profesyonel SEO eğitimlerimiz, SEO öğrenmek isteyen ve yetkinliklerini geliştirmek isteyen herkes için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

SEO uzmanı Batuhan Durmaz tarafından planlaması yapılan ve içerikleri üretilen SEO eğitim serilerinin yeni videoları düzenli periyodlar ile paylaşılmaya devam etmektedir.

SEO Eğitim İçerikleri

SEO eğitimleri vermek ve bilgilerimi paylaşmak adına oluşturduğum eğitim serileri listesi;

Tüm eğitim serileri için güncel videolar gelmeye devam etmektedir. Her hafta düzenli olarak eğitim içerikleri yüklenmekte ve sizler ile paylaşılmaktadır.

Google Data Studio Eğitimi

Google data studio eğitim serimizde, data studio kullanımına dait temel bilgileri paylaştık. Bu bilgiler sayesinde sıfırdan rapor oluşturmak, SEO projeleri hakkında verileri raporlara eklemek ve paylaşmak, Google search console ve analytics entegrasyonu ile veri eklemek gibi değerli bilgileri video serisi şeklinde takip edebileceksiniz.

  • Video sayısı; +11 video (Artmaya devam etmektedir.)
  • Toplam video süresi; 100 dakika. (Artmaya devam etmektedir.)
  • Videolara ulaşmak için; Google Data Studio eğitim serisi
google data studio eğitim serisi

Google Search Console Eğitimi

Google  search console SEO çalışmaları adına hayati öneme sahip bir araçtır. Bu nedenle SEO eğitimleri arasında olmazsa olmaz bir yeri bulunur. Google console eğitim serimizde, sıfırdan başlayarak Google search console kurulumu, panelin tanıtılması, özelliklerin tanımları ve kullanım detaylarına dair bilgiler paylaşılmıştır. SEO uzmanı Batuhan Durmaz tarafından paylaşılan bilgiler sayesinde google search console kullanımına dair önemli bilgiler edinmek mümkündür.

Google search console eğitimi

Veri Kazıma Eğitimi

Veri kazıma eğitimimizde web sitelerinde yer alan verilerin Google e-tablolar ve bazı formüller kullanılarak nasıl elde edileceğini anlattık. Özellikle XPATH ve IMPORTHXML yapısını kullanarak web sitelerinde yer alan ve SEO açısından önem arz eden verileri çekme yollarını uygulamalı bir şekilde videolarımızda bulabilirsiniz. IMPORTXML haricinde, XPATH yazımı ve IMPORTHTML kullanımlarına dair ince detayları veri kazıma eğitim serimizde bulabileceksiniz.

  • Video sayısı; +12 (Artmaya devam edecektir.)
  • Toplam video süresi; +90 dakika (Artmaya devam edecektir.)
  • Video listesi; Veri Kazıma eğitim serisi
Veri kazıma eğitim serisi

Eğitim İstekleri ve Yardım

SEO eğitim serileri konusunda istekleriniz ve yardım talepleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz;